Dajte na váš inštinkt.
Najjednoduchšia manipulácia s nákladom.

Mitsubishi SENSiA

Regálové zakladače a 4 cestné regálové zakladače

Pracujte rýchlo v stiesnenom priestore. Zložité nakladanie z 13 metrových regálov. Blíži sa koniec termínu a nie je čas na chyby. Musíte sa sústrediť. Preto spoločnosť Mitsubishi Forklift Trucks navrhla svoj rad SENSiA – vysokovýkonný rad regálových zakladačov, kde každý aspekt pomáha vašim operátorom prestať premýšľať o ovládacích prvkoch, aby sa mohli sústrediť na danú úlohu.

Špičkové ovládacie prvky prirodzene reagujú na tlak dotyku, zatiaľ čo naša priestranná ľahko prístupná kabína je bez prvkov rozptyľovania a ponúka mimoriadnu viditeľnosť. Naše riadenie je dokonalé pri každej rýchlosti, zatiaľ čo zrýchlenie, zdvíhací rám a zatáčanie sú bezchybné. Všetko je jednoduché a inštinktívne.

RB14-25N2 Series

1.4–2.5 t
Regálový zakladač
Elektrický

SENSiA EM

Dosiahnite rekordné výkony...

a produktivitu podnikania

Sklad môže fungovať iba tak efektívne ako jeho vozidlá a vodiči. Preto bol každý vozík Mitsubishi SENSiA EM špeciálne skonštruovaný tak, aby vášmu operátorovi pomohol dosiahnuť novú úroveň výkonu a produktivity.

Vďaka špičkovým jazdným rýchlostiam do 14 km / h sa regálové zakladače SENSiA EM ľahko prispôsobia vašim potrebám výberom z troch výkonových režimov. Zatiaľ čo skúsení vodiči plne využijú vysokovýkonnú schopnosť profesionálneho (PRO) režimu, nový alebo neskúsený personál skladu bude môcť používať ekologický (ECO) režim, ktorý bol nakonfigurovaný tak, aby pracoval prirodzene a ekonomicky v akomkoľvek prostredí. Pre špecifickejšie potreby môže nastavenie vozidla prispôsobiť servisný technik.

SENSiA EM zvyšuje produktivitu vďaka svojmu futuristickému riadiacemu systému končekmi prstov – najcitlivejším a najpresnejším na svete. Vďaka progresívnym, modulovaným krivkám odozvy prsta poskytuje pocit a presnosť, vďaka ktorej majú vodiči úplnú kontrolu. Spolu s ergonomickou lakťovou opierkou zaisťuje SENSiA EM operátorom sústredenie, bezpečnosť a produktivitu – a to aj pri tých najdlhších zmenách.

regálový zakladač Mitsubishi

RBM20-25N2 Series

Regálový zakladač SENSiA EX

2.0–2.5 t
4 cestný regálový zakladač
Elektrický

SENSiA EX

Špecialista na nakladanie širokých tovarov...

s perfefktnou agilitou

Rad viacúčelových 4 cestných regálových zakladačov Mitsubishi SENSiA EX je ideálny pre precízne a intuitívne zaobchádzanie so širokými a nezvyčajnými bremenami do 2500 kg – a zdvíhanie do 10 metrov – v úzkych uličkách.

Šesť viacsmerných režimov jazdy, riadenie a brzdenie všetkých kolies a výkonná trakcia na striedavý prúd poskytujú mimoriadne agilný výkon. Vďaka jeho širokým vidlicam je manipulácia presná a nenáročná.

Pohodlná a priestranná, ocenená kabína SENSiA, SDS a ovládacie prvky poskytujú vynikajúcu viditeľnosť a minimalizujú únavu obsluhy.