Všestranné.
Maximálna všestrannosť a neprekonateľná výdrž.

Mitsubishi AXiA

Vysoko výkonné ručne vedené zakladacie vozíky s vynikajúcou výdržou a všestrannosťou.

Naša kompaktná, ľahko ovládateľná a vysoko univerzálna rodina ručne vedených zakladačov AXiA vám poskytuje výnimočnú produktivitu, ktorú potrebujete na splnenie vašich cieľov.

Je to preto, že zakladače AXiA sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysoký výkon na malom priestore. S kapacitami do 1,6 tony a pracovnou výškou 5,4 metrov vám poskytujú potrebnú flexibilitu.

ručne vedené zakladače

AXIA EM Series

Ručne vedený zakladač AXiA

1.2–1.6 t
Ručne vedený zakladač

Elektrický

AXiA EM

Minimalizujte svoje úsilie...

maximalizujte svoju všestrannosť
Naše ručne vedené zakladače AXiA EM 1,2 a 1,6 t, sú perfektnou voľbou pre aplikácie strednej obtiažnosti v úzkych priestoroch. Vynikajú však aj pri prevážaní a vychystávaní. Pri špecifikácii s prízdvihom môžete dokonca manipulovať s dvomi paletami naraz.
Ručne vedené zakladače

SBP10-16N2/12PC Series

Ručne vedený zakladač Mitsubishi

1.0–1.6 t
Ručne vedený zakladač
Elektrický

AXiA ES

Pohyb v užších priestoroch...

pre maximálne využitie skladu

Kompaktný rad ručne vedených zakladačov AXiA ES má najkratší podvozok na trhu, čo mu umožňuje pracovať vo veľmi úzkych uličkách, aby ste z úložného priestoru mohli čo najviac vyťažiť.

SBR12-20N Series

ručný zakladač

1.2–2.0 t
Zakladač so stojacou obsluhou
Elektrický

Kompaktné, rýchle a efektívne...

a priateľské k obsluhe

Pre úlohy, ktoré zahŕňajú horizontálny pohyb na veľké vzdialenosti, ako aj skladanie, sú naše zakladacie vozíky ideálne. Dôležité je, že tieto zakladače sú veľmi kompaktné a môžu pracovať v užších uličkách. K dispozícii sú tri nosnosti: 1,2, 1,6 a 2,0 tony. Prvé dva modely majú zdvih do výšky 6,5 m a zdvih 2,0 tonového modelu je 6,3 m. Pri použití voliteľných bočných stabilizátorov sa zostatková nosnosť pri vyšších zdvihoch zvyšuje.

SBS15-20N Series

ručne vedený zakladací vozík

1.5–2.0 t
Zakladač so sediacou obsluhou
Elektrický

Výkon, trvanlivosť a pohodlie skombinované...

pre nepretržitú produktivitu

Séria „do-it-all“ SBS15-20N nielenže zvláda ťažké bremená vo výškach do 6,5 metra, ale pracuje aj v užších uličkách ako nízkozdvižný vozík a prepravuje tovar efektívne na veľké vzdialenosti. Výkonný, rýchly a ovládateľný, SBSN kombinuje vynikajúci výkon s nenáročným, presným riadením, ergonomickými ovládacími prvkami a pohodlným priestorom pre obsluhu.