Rýchle
Mitsubishi elektrické ťahače

Mitsubishi elektrické ťahače

Špičková ťažná sila

Elektrické ťahače Mitsubishi sú populárnou voľbou pre širokú škálu zaťaženia prívesu v čistom aj náročnom prostredí vrátane najintenzívnejších výrobných liniek a letísk a výnimočne čistých prostredí vrátane nemocníc.
Elektrické ťahače Mitsubishi ponúkajú všestranný výkon najvyšší v triede – vďaka mnohým inteligentnejším funkciám, ktoré zahŕňajú účinné riadenie trakcie a ergonomické prostredie vodiča.
Elektrický ťahač - skladová technika

TBR30-50N2 Series

Elektrický ťahač

3.0–5.0 t

VANTiA

Využite silu...

maximalizujte svoj potenciál

Pokiaľ ide o ťažnú silu, nič sa nevyrovná nášmu radu ťažných vozíkov VANTiA. Silný, ale super inteligentný a presný, je to elektrický ťahač, ktorý potrebujete na splnenie svojich úloh.

VANTiA je výkonný, čistý a absolútne všestranný, rovnako vhodný pre továrne s vysokou intenzitou, ako aj pre tie, ktoré vyžadujú čistotu.

Naše modely s hmotnosťou 3,0 a 5,0 tony sú vybavené inteligentnými funkciami, napríklad našou vysoko intuitívnou technológiou SDS. Jedinečne zladí výkon vozidla s vodičom pre zvýšenie produktivity.

Najlepšie zo všetkého je, že VANTiA je lacný na prevádzku vďaka svojej výnimočnej účinnosti, ktorá je o 14% vyššia ako u konkurecie. Je k dispozícii s celým radom všestranných riešení pre ľahkú manipuláciu s prívesom.

elektrické ťahacie vozíky Mitsubishi VANTiA

Rada Mitsubishi VANTiA

Elektrické ťahače

Naše elektrické ťahače sú obľúbenou voľbou vďaka svojej schopnosti pracovať v širokom rozsahu prostredí, vrátane aplikácií s vysokou intenzitou, ako sú továrne a letiská.
Aj s nákladom 5 000 kg majú ťahacie vozíky Mitsubishi najlepší výkon v tejto triede – vďaka mnohým funkciám, ktoré zahŕňajú inteligentné riadenie trakcie a ergonomické prostredie vodiča, najlepšie v tejto triede.
Elektrický ťahací vozík Mitsubishi