Pripravené na další ťažký deň.
Dieselové vysokozdvižné vozíky Mitsubishi

Nastavuje štandardy

Robustný, spoľahlivý a skonštruovaný tak, aby pracoval rovnako tvrdo ako vy

Nenechajte sa zmiasť drsným zovňajškom – ocenená rada vysokozdvižných vozíkov Mitsubishi IC má ukrytú kvalitu vo vnútri. Pod robustnou zelenou škrupinou nájdete celé spektrum pokročilých funkcií pre intuitívnejšiu jazdu, výnimočnú hospodárnosť a nízke emisie.

Mitsubishi dieselové vysokozdvižné vozíky

Robustné a spoľahlivé s pokročilou reguláciou emisií

Vysokozdvižné vozíky poháňané motorom Mitsubishi sú perfektné pri intenzívnej, všestrannej manipulácii s ťažkými materiálmi. Robustná konštrukcia, pokročilá regulácia emisií a inteligentné systémy riadenia motora sa snúbia so spoľahlivým a praktickým dizajnom, vďaka ktorému si ho vodič obľúbi, zatiaľ čo jeho majitelia oceňujú ekonomické výhody.

Bezkonkurenčný rozsah zahŕňa nosnosti od 1,5 do 7,0 t a všetky majú štedrú špecifikáciu pokročilých funkcií ako štandard a širokú škálu príplatkových možností.

FD15-35N Series

1.5–3.5 t
Dieselový vysokozdvižný vozík
Štvokolesový so vzdušnicovými pneumatikami

GRENDiA ES

Zvýšte výkon...

znížte prevádzkové náklady

GRENDiA ES, vyvinuté s cieľom pomôcť vášmu operátorovi dosiahnuť maximálnu produktivitu a zároveň minimalizovať prevádzkové náklady, stanovuje najvyššie štandardy pre vysokozdvižné vozíky s protizávažím s motorom IC.

Vďaka svojej výnimočnej spotrebe paliva, trvanlivým komponentom a nízkej potrebe údržby dáva GRENDiA dokonalý zmysel pre podnikanie. Navyše je dodávaný s balíkom pokročilých funkcií, ktoré sú štandardom a ponúkajú skutočnú hodnotu za peniaze.

Rýchle, stabilné a mimoriadne výkonné vysokozdvižné vozíky GRENDiA ponúkajú kombináciu vysokej účinnosti, nízkych emisií a veľmi nízkej hladiny hluku.

K tomu Mitsubishi pridal množstvo ergonomických funkcií, aby maximalizoval pohodlie, kontrolu a presnosť. Výsledkom je vysokozdvižný vozík, na ktorý sa môžete spoľahnúť bez ohľadu na podmienky.

FD40-55NB Series

dieselové vysokozdvižné vozíky mitsubishi rady FD40-55NB

4.0–5.5 t
Dieselový vysokozdvižný vozík
Štvokolesový so vzdušnicovými pneumatikami

GRENDiA EX

Maximalizujte svoju produktivitu...

bez dopadu na efektívnosť

Špičkový, spoľahlivý a skonštruovaný tak, aby pracoval rovnako tvrdo ako vy, GRENDiA EX sľubuje spoľahlivý, bezkonkurenčný výkon v triede – bez ohľadu na výzvy.

Táto konštrukcia, ktorá bola vyskúšaná a otestovaná v najnáročnejších aplikáciách, stavia na úspechoch jeho predchodcov.

Vďaka sofistikovaným motorom GRENDiA EX vyhovujúcim požiadavkám Euro 3B, spolu s dlhou životnosťou, sú prevádzkové náklady a nároky na údržbu GRENDiA nízke – pre maximálnu účinnosť a produktivitu.

GRENDiA EX udržuje emisie hluku a výfukových plynov na minime, pričom poskytuje zlepšenú hospodárnosť.

FD60-100N3 Series

Dízlový vysokozdvižný vozík Mitsubishi Trexia

6.0–10.0 t
Dieselový vysokozdvižný vozík
Štvokolesový so vzdušnicovými pneumatikami

TREXiA

Špičkový výkon...

bez kompromisov

TREXiA ES je navrhnutý pre najnáročnejšie prostredie, je vysokovýkonný dieselový stroj, ktorý zvláda náročné situácie so spoľahlivosťou, ktorú očakávate od vysokozdvižných vozíkov Mitsubishi.

Najrýchlejší vo svojej triede (27 km/h) vďaka štvorvalcovému vznetovému motoru s objemom 3,8 l, ktorý je plne v súlade s emisnými normami Euro V. Poskytuje výkon až 81 kW (110 HP) pre vysokú produktivitu, nízku hlučnosť a nízku spotrebu paliva.

TREXiA ES má vynikajúcu viditeľnosť pri manipulácii s nákladom vďaka prehľadnému zdvíhaciemu rámu a nízkému protizávažiu. To všetko pomáha operátorom pracovať ľahšie a bezpečnejšie.

Napriek svojej veľkosti je presný a pohyblivý a ponúka operátorom výkon a pohodlné ergonomické ovládanie, ktoré znižuje únavu pri dlhých zmenách.

Rada Mitsubishi GRENDiA

Robustný a spoľahlivý vysokozdvižný vozík s dieselovým motorom s pokročilou reguláciou emisií

Vidíte jednoduchý prístup, ktorý sa operátorom tak páči? Ten tiež zrýchľuje denné kontroly a znižuje náklady na údržbu o polovicu. Technické riešenie so šiestimi piestami zdvihu a náklonu, nielen zosilňuje zdvíhací stĺp, ale tiež poskytuje bezkonkurenčnú viditeľnosť.
Naše vozíky sú výsledkom dlhého vývoja. Vytvorili sme stroj, ktorý je odolnejší, lacnejší na prevádzku a pritom je úžasne jednoduchý na používanie. Tisíce ľudí milujú GRENDiA. Myslíme si, že budete aj vy.