Ak chcete to najlepšie.
Výsoký výkon, ktorý je navrhnutý tak, aby vydržal.

Mitsubishi PREMiA

Paletové vozíky

Paletové vozíky Mitsubishi PREMiA sú mimoriadne všestranné v obchodoch, skladoch a prekladiskách. Ich silná, dobre chránená konštrukcia je testovaná na únavu a má menej rozbitných komponentov a opotrebiteľných častí pre dlhšiu životnosť a nižšiu údržbu.

Náklady znižuje aj malá spotreba energie rady PREMiA.

Paletový vozík Mitsubishi

PBV20-25N2A Series

2.0–2.5 t
Elektrické paletové vozíky s plošinou pre obsluhu a vychystávacie paletové vozíky na manipuláciu s dvomi paletami
Elektrický

PREMiA EM

Navrhnuté pre akciu...

a pripravené na každú výzvu
Business love its efficiency gains. Drivers love the smooth, easy operations. But what will you make of PREMiA EM? Podnikatelia majú radi zvýšenie efektívnosti. Vodiči majú radi plynulú a ľahkú jazdu. To všetko splňuje naša rada PREMiA EM.

PBP16-20N2(R)(E) & PBP16PD Series

elektrický paletový vozík mitsubishi

1.6–2.0 t
Elektrický paletový vozík

PREMiA ES

Prekonajte prekážky...

dosiahnite vynikajúci výkon
Ručný paletový vozík PREMIA ES, vyvinutý pre nepretržitý výkon v najnáročnejších prostrediach a v najužších priestoroch, vám ponúka komplexnú škálu možností prepravy. Či už upgradujete z ručného paletového vozíka alebo hľadáte vozík pripravený na prekonanie dlhšej vzdialenosti, je tu model PREMIA, ktorý vyhovie vašim potrebám.

M25 Series

ručný paletový vozík

1.0–2.5 t
Ručný paletový vozík

Malý veľkosťou...

veľký výkonom

Špičková kvalita nemusí byť za vysokú cenu. Naše lacné ručné paletové vozíky vám poskytujú všetko, čo potrebujete pre prácu – a ešte oveľa viac. Tieto odolné vozíky sú skonštruované podľa štandardov, ktoré očakávate od popredného svetového výrobcu a sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu pevnosť a odolnosť. Bezúdržbovosť a samomazné komponenty znižujú prestoje. A rovnako ako každý stroj nesúci názov Mitsubishi, aj každý ručný paletový vozík má k dispozícii všetky náhradné diely, ktoré by ste mohli potrebovať , aby ste vy a vaše podnikanie mohli fungovať bez prestojov.

PBPL12-15 Series

Elektrický ručný paletový vozík

1.2–1.5 t
Elektrický ručný paletový vozík

Jednoduchý, ale efektívny...

tento elektrický ručný paletový vozík je všestranný.
Naše ručné elektrické paletové vozíky PBPL robia pohyb v sklade efektívnym a pohodlným. Na rozdiel od konvenčných ručných paletovacích vozíkov sú vybavené 48-voltovým lítium-iónovým zdrojom energie, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre jazdu na krátke a stredné vzdialenosti. PBPL je užívateľsky prívetivé, viacúčelové riešenie pre takmer každú aplikáciu.

PBR20N Series

2.0 t
Elektrický paletový vozík so stojacou obsluhou

Veľké vzdialenosti, malé priestory...

žiaden problém
Pri preprave tovaru na veľké vzdialenosti (nad 50 metrov), ako aj pri nakládke a vykládke by ste mali poskytnúť svojmu operátorovi pohodlie, bezpečnosť a ergonomické výhody stojaceho alebo sediaceho paletového vozíka.

PBS20N Series

2.0 t
Elektrický paletový vozík so sediacou obsluhou

Rýchla a efektívna preprava paliet...

pohodlne
For efficient transport of goods over longer distances, look no further than the strong, fast, controllable PBS20N sit-on powered pallet truck. With effortless, precise steering, ergonomic controls and a comfortably seated operator, the PBSN promises constant productivity through the longest of shifts. Pre efektívnu prepravu tovaru na väčšie vzdialenosti nehľadajte nič iné ako silný, rýchly a ľahko ovládateľný paletový vozík so sedením – PBS20N. Vďaka nenáročnému a presnému riadeniu, ergonomickým ovládačom a pohodliu, zvyšuje produktivitu.