Pripravené na další ťažký deň.
LPG vysokozdvižné vozíky Mitsubishi

Nastavuje štandardy

Robustný, spoľahlivý a skonštruovaný tak, aby pracoval rovnako tvrdo ako vy

Nenechajte sa zmiasť drsným zovňajškom – ocenená rada vysokozdvižných vozíkov Mitsubishi IC má ukrytú kvalitu vo vnútri. Pod robustnou zelenou škrupinou nájdete celé spektrum pokročilých funkcií pre intuitívnejšiu jazdu, výnimočnú hospodárnosť a nízke emisie.

Mitsubishi LPG vysokozdvižné vozíky

Robustné a spoľahlivé s pokročilou reguláciou emisií

Vysokozdvižné vozíky poháňané motorom na LPG vynikajú svojou všestrannosťou pri náročnej manipulácii s materiálom. Robustná konštrukcia, pokročilá regulácia emisií a inteligentné systémy riadenia motora sa snúbia so spoľahlivým a stabilným dizajnom, ktorý si vodič obľúbi a majitelia zas ocenia ekonomické výhody.
Tento výnimočný rad zahŕňa nosnosti od 1,5 do 5,5 t a každý model má veľmi štedrú ponuku pokročilých funkcií ako štandard a širokú škálu príplatkových možností.
LPG vysokozdvižné vozíky mitsubishi

FG15-35(C)N Series

LPG vysokozdvižný vozík Mitsubishi

1.5–3.5 t
LPG vysokozdvižný vozík
Štvorkolesový so vzdušnicovými pneumatikami

GRENDiA ES

Zvýšte výkon...

znížte prevádzkové náklady

GRENDiA ES, vyvinuté s cieľom pomôcť vášmu operátorovi dosiahnuť maximálnu produktivitu a zároveň minimalizovať prevádzkové náklady, stanovuje najvyššie štandardy pre vysokozdvižné vozíky s protizávažím s motorom IC.

Vďaka svojej výnimočnej spotrebe paliva, trvanlivým komponentom a nízkej potrebe údržby dáva GRENDiA dokonalý zmysel pre podnikanie. Navyše je dodávaný s balíkom pokročilých funkcií, ktoré sú štandardom a ponúkajú skutočnú hodnotu za peniaze.

Rýchle, stabilné a mimoriadne výkonné vysokozdvižné vozíky GRENDiA ponúkajú kombináciu vysokej účinnosti, nízkych emisií a veľmi nízkej hladiny hluku.

K tomu Mitsubishi pridal množstvo ergonomických funkcií, aby maximalizoval pohodlie, kontrolu a presnosť. Výsledkom je vysokozdvižný vozík, na ktorý sa môžete spoľahnúť bez ohľadu na podmienky.

FG40-55(C)N3 Series

4.0–5.5 t
LPG vysokozdvižný vozík
Štvorkolesový so vzdušnicovými pneumatikami

GRENDiA EX

Maximalizujte svoju produktivitu...

bez dopadu na efektívnosť

Špičkový, spoľahlivý a skonštruovaný tak, aby pracoval rovnako tvrdo ako vy, GRENDiA EX sľubuje spoľahlivý, bezkonkurenčný výkon v triede – bez ohľadu na výzvy.

Táto konštrukcia, ktorá bola vyskúšaná a otestovaná v najnáročnejších aplikáciách, stavia na úspechoch jeho predchodcov.

Vďaka sofistikovaným motorom GRENDiA EX vyhovujúcim požiadavkám Euro 3B, spolu s dlhou životnosťou, sú prevádzkové náklady a nároky na údržbu GRENDiA nízke – pre maximálnu účinnosť a produktivitu.

GRENDiA EX udržuje emisie hluku a výfukových plynov na minime, pričom poskytuje zlepšenú hospodárnosť.

FGC35-70K Series

3.5–7.0 t
LPG vysokozdvižný vozík
Štvorkolesový s nízkoprofilovými (plno pryžovými) pneumatikami

Robustný a výkonný...

zdokonalený a čistý

Vďaka výkonnému motoru, odolnému zdvíhaciemu rámu a robustnej stabilnej konštrukcii sa môžete spoľahnúť na tento vysokozdvižný vozík, ktorý vám zabezpečí vysokú produktivitu každý deň, rok čo rok. Zároveň si užijete výhody zdokonaleného jazdného zážitku, nízkej hlučnosti a nízkych emisií.

Použitie špeciálnych plno pryžových pneumatík s nízkym dezénom dovoľuje navrhnúť kompaktný VZV s extrémne nízkym ťažiskom a ponúka vysokú zostatkovú nosnosť (pri zachovaní komaktných rozmerov). Pneumatiky poskytujú vynikajúcu trakciu na hladkých povrchoch a znižujú spotrebu. Operátori sú vybavený pohodlným, ergonomickým ovládacím priestorom s jednoduchým a presným ovládaním.

Rada Mitsubishi GRENDiA

Robustný a spoľahlivý vysokozdvižný vozík s motorom na LPG s pokročilou reguláciou emisií

Vidíte jednoduchý prístup, ktorý sa operátorom tak páči? Ten tiež zrýchľuje denné kontroly a znižuje náklady na údržbu o polovicu. Technické riešenie so šiestimi piestami zdvihu a náklonu, nielen zosilňuje zdvíhací stĺp, ale tiež poskytuje bezkonkurenčnú viditeľnosť.
Naše vozíky sú výsledkom dlhého vývoja. Vytvorili sme stroj, ktorý je odolnejší, lacnejší na prevádzku a pritom je úžasne jednoduchý na používanie. Tisíce ľudí milujú GRENDiA. Myslíme si, že budete aj vy.