V prvej línii.
Bezkonkurenčný výkon pri vychystávaní.

Mitsubishi VELiA

Vychystávacie vozíky.

Vychystávanie objednávok môže byť pre vašu prevádzku najpomalším a najnákladnejším úkonom. Preto, keď sme vyvinuli naše vychystávacie vozíky VELiA, naším hlavným cieľom bolo zlepšiť produktivitu.
Vďaka bezkonkurenčnej ergonómii a jazdným vlastnostiam umožňuje VELiA svojim operátorom pohodlné, precízne a inštinktívne ovládanie bez ohľadu na pracovnú výšku. Výsledok? Dokonalé vychystávanie tovaru.
vychystávacie vozíky VELia

OPBL10P Series

Mitsubishi order pickers

1.0 t
Stredná trieda vychystávacích vozíkov s nižším zdvihom
Elektrické

VELiA EM

Vyššia úroveň...

vychystávanie je rýchlejšie a ľahšie

Pozrite si jeho veľmi nízku výšku schodov. Pri púhych 160 mm je to až o 45% nižšie ako u niektorých konkurentov. Výrazne znižuje námahu vášho operátora, ako aj riziko pošmyknutia, zakopnutia a pádu. Ďalej je tu široký vstup – pri šírke 603 mm vyhovie všetkým vodičom.

Tento druh inteligentnej asistencie sa nezastaví ani vtedy, keď ste v pracovnom priestore. VELiA má snímač prítomnosti operátora, ktorý pokrýva širokú oblasť. Pretože slúži ako spínač prítomnosti obsluhy, eliminuje potenciálne nebezpečenstvo úrazu … a zároveň umožňuje vašim operátorom sa voľne pohybovať v priestrannej kabíne.

K dispozícii sú dve základné konfigurácie, ktoré sú navrhnuté tak, aby využili váš potenciál – ponúkajú výšky zdvihu 1 200 mm a 1 800 mm.

Vychystávací vozík

OPB12-25N2 Series

1.2–2.5 t
Nízkozdvižné vychystávacie vozíky
Elektrické

VELiA ES

Dajte možnosť svojim operátorom...

zvýšiť efektívnosť

Napriek svojej ultrakompaktnej veľkosti je náš sortiment nízkoúrovňových vychystávačov VELiA ES vybavený inteligentnými funkciami, vďaka ktorým budú vaše operácie bežať efektívnejšie, produktívnejšie a spoľahlivejšie. A samozrejme tiež bezpečnejšie.

Energetická účinnosť patrí medzi špičku vo svojej triede. Je o 14% efektívnejší ako jeho najbližší konkurent, čo znamená, že môžete pracovať s malými nákladmi. A vďaka svojej špičkovej ergonómii budú vaši operátori mať najpohodlnejší nástroj na prácu.

Jadrom každého modelu VELiA ES je inteligentný softvér, ktorý formuje správanie vychystávača podľa vášho operátora tak, aby bol výkon vždy jednoduchší, stabilnejší a bezpečnejší.

Pri rýchlostiach jazdy až 13 km / h vám VELiA ES určite pomôže zefektívniť prácu v sklade… Na výber máte modely – štandard, stúpajúca plošina [P], stúpajúca vidlica [F] a nožnicová zdvíhacia plošina [X].

OPBH12PH & OPBM10P Series

Vychystávací vozík Mitsubishi

1.0–1.2 t
Vychystávacie vozíky so stredným a vysokým zdvihom
Elektrické

VELiA EX

Dokonalé vychystávanie...

bez ohľadu na výšku

Naši projektanti v spoločnosti Mitsubishi majú radi výzvy. A ako každý vedúci skladu vie, najväčšiou je vyberanie tovaru. Každá sekunda sa započítava do tejto náročnej úlohy. Výsledok? VELiA EX. Táto vysokoúčinná rada vychystávačov objednávok bola navrhnutá tak, aby tvorila novú definíciu produktivity.

Výnimočne vysoká prehľadnosť? Áno, vďaka nášmu zdvíhaciemu rámu MaxVision a ochrannej streche Clearview. Maximálna spoľahlivosť? Áno. S našimi vychystávačmi VELiA EX – vrátane vysokovýkonného modelu 48 s neprekonateľnou hmotnosťou 1250 kg môžete očakávať perfektnú prácu.

Komfortné funkcie? Samozrejme. Rovnako ako každý vychystávač tovaru Mitsubishi, má aj rada VELiA EX tie zásadné funkcie, ktoré pomáhajú operátorom každodenne.